Більше тисячі у жовтні: на Черкащині тривають перевірки дотримання карантинних заходів

Дата: 11.11.2020 11:40

Більше тисячі у жовтні: на Черкащині тривають перевірки дотримання  карантинних заходів - Черкаська обласна державна адміністрація

Фахівці Держпродспоживслужби області у жовтні провели 1144 перевірок. У 30% з них виявили порушення санітарного законодавства. Спеціалісти Держпродспоживчслужби склали 90 протоколів про порушення санітарного законодавства, керівникам суб’єктів господарювання направили 360 приписів, пропозицій щодо усунення виявлених порушень.

За результатами цих перевірок склали 770 протоколів про адмінправопорушення у сфері санітарного законодавства. Також винесли 743 постанови про накладання штрафів на понад 256 тисяч грн.

– Упродовж останнього тижня фахівці Держпродспоживслужби області провели 120 моніторингових перевірок дотримання протиепідемічних та карантинних заходів на адміністративних територіях «червоного» рівня епідемічної небезпеки, порушення виявили у 61 випадку, - розповів начальник управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства ГУ Держпродспоживслужби області Володимир Папач.