Ще 3 лікарні готуються приймати пацієнтів із коронавірусом, – Олег Найдан

Дата: 11.11.2020 11:35

Ще 3 лікарні готуються приймати пацієнтів із коронавірусом, - Олег Найдан  (відео) - Черкаська обласна державна адміністрація

Цього тижня 19 закладів Черкащини визначені для прийому пацієнтів, інфікованих на коронавірус. З них 3 заклади у процесі підписання договорів із НСЗУ. Мова йде про Уманську центральну районну лікарню, ЦРЛ Монастирища і Черкаську міську лікарню №3.

Про це повідомив заступник керівника управління охорони здоров’я Черкасьої ОДА Олег Найдан.

– Щоб не допустити переповнення лікарень, зараз надважливо дотримуватись основних правил. У разі виявлення перших симптомів гострої респіраторної хвороби потрібно негайно зателефонувати сімейному лікарю, який вирішує, чи необхідно викликати мобільну бригаду для проведення ПЛР-тестування, а також питання госпіталізації, – наголосив Олег Найдан.