Шановні працівники культури та майстри народного мистецтва!

Дата: 09.11.2020 08:24

Новини | Офіційний сайт Бучанської міської ради

Щирі вітання з професійним святом всім, хто присвятив себе благородній справі – зберігати, розвивати і відтворювати безцінні духовні скарби нашого народу.

Завдяки Вам – справжнім подвижникам своєї справи – культура Чорнобаївщини розвивається, збагачується новими іменами та цікавими формами роботи.

Дякуючи щоденній праці клубних працівників, викладачів дитячої  школи мистецтв, бібліотекарів, фахівців музейної справи, невтомно доглядаються джерела духовності, правди і краси. Дякуючи творчому неспокою та громадському подвижництву майстрів культури і мистецтв, народна та професійна культура рясно вродила вагомими духовними здобутками.

Щира вдячність вам за самовіддану працю, постійний творчий пошук, яскраві самобутні таланти.

Бажаємо вам здоров’я, успіхів у професійній діяльності, невичерпної енергії, незгасаючого прагнення до самовдосконалення, творчого натхнення та щастя.

Голова Чорнобаївської районної

державної адміністрації                                                          Анатолій Писаренко