Дорогі чорнобаївці!

Дата: 13.10.2020 19:23

Дорогі чорнобаївці!

Уже багато років поспіль 14 жовтня ми відзначаємо величне християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці. Волелюбні козаки, які зі зброєю в руках боронили свою Вітчизну та віру, були переконані, що Свята Покрова охороняє їх, а Божу Матір вважали своєю заступницею. Тому в часи незалежності України свято Покрови почали відзначати і як День Українського козацтва, а потім і день утворення Української повстанської армії.

Кілька років тому 14 жовтня стало святом і для сучасних воїнів та суспільства в цілому – Днем захисника України, що символізує нерозривний зв’язок усіх поколінь захисників держави: від ватажків українського козацтва до воїнів АТО, які ризикують своїм життям заради цілісності та незалежності України.

Захисники нашої держави є національною гордістю і гарантом її стабільності та безпеки. У кожній домівці шанують тих, хто в лиху годину стає на захист Батьківщини. Служити державі завжди було почесною справою. І подвійна честь та велика гордість захищати рідну землю в непрості для неї часи, дарувати людям спокій та оптимізм.

У цей святковий день від душі бажаю добра, щастя, злагоди і благополуччя кожній родині. Здоров’я і довголіття ветеранам, успішної служби солдатам і офіцерам. Нехай це свято відважних і патріотичних людей завжди буде мирним і радісним!

Слава нашим Героям! Слава Україні

Голова адміністрації                                                 Анатолій ПИСАРЕНКО