#Великебудівництво:на Чорнобаївщині здійснюється будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини в с. Богодухівка

Дата: 12.10.2020 11:25

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво продовжується будівництво лікарської амбулаторії загальної практики сімейної медицини по вул. Центральній, 66 А, в с. Богодухівка.

Здійснено роботи по будівництву фундаменту, виведенню гільз під комунікації та муруванню стін з газоблоків та силікатної цегли, улаштовано залізобетонні перемички для перекриття пройомів в стінах. Наразі розпочато роботи щодо улаштування перекриття.

Голова Чорнобаївської райдержадміністрації Анатолій Писаренко здійснив виїзд на об’єкт з метою контролю за ходом виконання робіт.

Роботи виконує підрядна організація ПП «Агробудмонтаж».