На Чорнобаївщині продовжуються ремонтні роботи на автодорозі О 241918 /ст. Пальмира- Чорнобай-Іркліїв/Богодухівка-Красенівка-Привітне

Дата: 07.10.2020 08:35

За рахунок коштів з районного бюджету тривають роботи з поточного дрібного ремонту на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О241918 /ст. Пальмира- Чорнобай-Іркліїв/Богодухівка-Красенівка-Привітне по с. Богодухівка.

05.10.2020 голова Чорнобаївської райдержадміністрації Анатолій Писаренко здійснив виїзд на об’єкт з метою контролю за ходом виконання робіт по ліквідації ямковості. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Будівельне управління -77».

У 2020 році на дорозі О 241918 /ст. Пальмира – Чорнобай – Іркліїв/ – Богодухівка – /Красенівка – Привітне/ протягом року на окремих ділянках проводились капітальний (км 5+660- км 5+960 – на початку с. Богодухівка) та поточний середній ремонти дорожнього покриття (3+287–км 14+700, за смт. Чорнобай до с. Богодухівка; за с. Богодухівка та по с. Іванівка).

У с. Богодухівка у вересні 2020 року за рахунок резервних коштів з експлуатаційного утримання проведено ліквідацію 1 520 м2  ямковості.