Забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування

Дата: 28.09.2020 10:34

25.09.2020 року в районній державній адміністрації відбулося засідання комісії для формування пропозицій щодо спрямування у 2020 році субвенції з державного бюджету на забезпечення житлом  дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа на якому розглянуто подання управління соціального захисту населення райдержадміністрації щодо придбання житла за рахунок грошової компенсації для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Заслухавши інформацію Волоха Ю.М., начальника служби у справах дітей райдержадміністрації та начальника відділу персоніфікованого обліку та соціального обслуговування пільгових категорій населення управління соціального захисту населення райдержадміністрації Лімаренко Л.П., керуючись вимогами постанови Кабінету Міністрів України від 15.11.2017 №877 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2020 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на проектні, будівельно-ремонтні роботи, придбання житла та приміщень для розвитку сімейних та інших форм виховання, наближених до сімейних, забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа», одноголосним рішенням комісія надала дозвіл на придбання квартири для особи з числа дітей, позбавлених батьківського піклування.

Забезпечуючи реалізацію державної політики щодо захисту дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа у подальшому ще одна особа буде забезпечена житлом, зокрема квартирою.