В Чорнобаївському районі перевірили практичну готовність сил та засобів техніки цивільної оборони та цивільного захисту

Дата: 17.09.2018 16:59

Відповідно до статті 19 Кодексу цивільного захисту України, підпункту 1 пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 27.12.2017 №981-р «Про затвердження плану основних заходів цивільного захисту на 2018 рік» та з метою забезпечення готовності до захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного і та природного характеру, 19 вересня комісія щодо здійснення контролю за виконанням вимог законів та інших нормативно-правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки в Чорнобаївському районі перевірила практичну готовність сил та засобів техніки цивільної оборони та цивільного захисту. Голова комісії – перший заступник начальника Управління ДСНС України у Черкаській області Сергій Озеран.

Готовність відповідної техніки та засобів продемонстрували служба енергетики, медична служба, служба охорони громадського порядку, служба зв’язку та оповіщення, служба торгівлі і харчування (пересувний пункт харчування), служба транспортного і технічного забезпечення, служба захисту рослин і тварин (рухома ланка ветеринарної розвідки), комунально-технічна служба,  інженерна служба, а також сили і засоби продемонструвала оперативно-рятувальна служба Чорнобаївського РС Управління ДСНС України у Черкаській області.