A A A K K K
для людей з вадами зору
Чорнобаївська районна державна адміністрація
Черкаська область, Чорнобаївський район

На Чемпіонаті України з дзюдо серед кадетів спортсменки Чорнобаївської ДЮСШ вибороли срібло

Дата: 22.02.2018 16:58
Кількість переглядів: 1309

Фото без опису

З 15 по 17 лютого в Луцьку проходив Чемпіонат України з дзюдо серед кадетів до 18 років. 540 учасників із 25 регіонів – таке солідне представництво чемпіонату України серед кадетів, що приймав Луцьк.

Турнір є одним із етапів відбору кандидатів до національної команди в цій віковій групі, якій доведеться виступати на чемпіонаті Європи, Всесвітній Гімназіаді й Юнацьких Олімпійських іграх.

Спортсменки Чорнобаївської ДЮСШ Аліна Марейчева(с.В.Бурімка) та Анна Матюша (с.Іркліїв) у вагових категоріях до 40 кг та до 52 кг успішно дійшли до фіналу, де  поступилися першим місцем спортсменкам з м.Запоріжжя та м.Івано-Франківськ. У підсумку спортсменки з Чорнобаївщини вибороли дві срібні медалі.

Владислава Торопцева (смт Чорнобай ) у ваговій категорії до 70 кг дійшла до півфіналу та поступилася у сутичці за третє місце.

Завдяки результатам спортсменок Чорнобаївської ДЮСШ Черкаська область у підсумку зайняла 6 місце в турнірній таблиці.

За підсумками роботи юні спортсменки візьмуть участь у тренувальному зборі з національною командою в м.Дніпро, де вирішиться хто буде представляти Україну на кубку Європи.