Турнір з міні-футболу на кубок Олександра Татаровського

Дата: 09.10.2018 16:58

Днями   на стадіоні смт. Чорнобай     відбувся  традиційний турнір з міні-футболу   на кубок пам’яті  уродженця села  Богодухівка, воїна-афганця Олександра Татаровського.

Позмагатися за головний приз - перехідний кубок, прибули команди  з Чорнобаївської ЗОШ №1, Великобурімської ЗОШ, Іркліївської ЗОШ, Жовнинського, Лукашівського, Васютинського, Тимченківського НВК  та  команда Чорнобаївської гімназії  - переможці минулорічного турніру.

До учасників турніру з вітальними словами звернулися: голова районної державної адміністрації Сергій Джоболда,  голова районної спілки ветеранів Афганістану Юрій Батурін, заступник  начальника головного центру державної прикордонної служби України полковник Олександр Чубенко (смт Оршанець), голова громадської організації «Об’єднання ветеранів прикордонників Черкащини ім. генерал-майора Ігоря Момота»  Микола Карпич, голова Чорнобаївської районної спілки воїнів АТО Микола  Костенко та   почесний голова асоціації «Незалежне об’єднання сільськогосподарських підприємств Чорнобаївського району» Петро Душейко.

Воїни-афганці й сьогодні є прикладом мужності, згуртованості та відданості Батьківщині.  Вони і сьогодні показують приклад справжнього патріотизму.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих земляків, які полягли в Афганістані – Олександра Татаровського з Богодухівки, Анатолія Прітченка й Віталія Дяченка зі Степового, Володимира Мироненка з Лукашівки та Бориса Гриценка з Малої Бурімки.

На знак світлої пам'яті  учні Чорнобаївської ЗОШ №1  поклали квіти до пам’ятного знаку воїнам-інтернаціоналістам.

У результаті запеклої боротьби Кубок залишився  у команди   Чорнобаївської гімназіїї. Друге місце спортивного п’ядесталу посіла команда Тимченківського НВК, третє – Великобурімської ЗОШ.

Кращим гравцем турніру став Сліпощок Назар із Чорнобаївської гімназії.

Кращим воротарем визнано Лотоцького Олексія з Великобурімської ЗОШ. Кращий нападник – Скрипник Віталій з Тимченківського НВК.

Найкращий гол забив Корнієнко Роман із Жовнинського НВК.

На завершення спортивного заходу голова районної Спілки ветеранів Афганістану Юрій Батурін подякував учасникам за  гру, вболівальникам — за палку підтримку, а організаторам та спонсорам — за   надану допомогу.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації