Відбулось засідання комісії з питань перегляду нормативно-правових актів та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства

Дата: 28.03.2017 16:58

28 березня керівник апарату райдержадміністрації Оксана Брагінець провела засідання комісії з питань перегляду нормативно-правових актів та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства за участю головного спеціаліста відділу  реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області Максима Поліщука, членів комісії та запрошених керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

На розгляд комісії виносилося два питання: про перегляд розпоряджень райдержадміністрації за 1 півріччя 2016 року та приведення їх у відповідність до конституції України та чинного законодавства та про перегляд розпоряджень райдержадміністрації структурними підрозділами райдержадміністрації та приведення їх у відповідність до Конституції та чинного законодавства.

Рішенням комісії було доручено керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації, зокрема, управлінню агропромислового розвитку, управлінню праці і соцзахисту населення,відділу економіки райдержадміністрації підготовити проекти розпоряджень райдержадміністрації про визнання такими,що втратили чинність вказаних ними розпоряджень.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян