Напередодні Чистого четверга провели суботник

Дата: 04.04.2018 16:57

У середу, 4 квітня, у Чорнобаї з ініціативи райдержадміністрації пройшов день благоустрою. Чорнобаївці вийшли на вулиці, аби напередодні Чистого четверга прибрати селище до свята Великодня.

У суботнику взяли участь колективи ЦРЛ, ЦПМСД, санстанції, відділення поліції, районного військкомату, фіскальної служби, районного суду, «Укрпошти», РЕМу, територіального центру, управління Держпродспоживслужби, районної бібліотеки, Будинку культури, Школи мистецтв, навчальних закладів селища та інших організацій.

Долучилися до спільної справи і працівники структурних підрозділів Чорнобаївської РДА, районної та селищної рад. Загальна кількість осіб, що взяла участь у суботнику, сягнула близько 800 осіб.

Жителі селища здійснили санітарну очистку та благоустрій на прилеглих територіях. А також прибрали від сміття центральну вулицю селища.

Усе сміття, зібране під час суботника у місцях загального користування, вивозиться спеціальною технікою.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації