Запрошуємо всіх жителів та вболівальників спорту Чорнобаївщини на районний етап змагань «Найспортивніше село»

Дата: 17.07.2018 16:56

В суботу, 21 липня о 9:00 годині на Центральному стадіоні смт Чорнобай  відбудуться районний етап змагань “Найспортивніше село - 2018 року” з наступних спортивних дисциплін: міні-футболу, армрестлінгу, гирьового спорту, перетягування канату, шашок, настільного тенісу.

Змагання “Найспортивніше село” спрямовані на популяризацію фізкультури і спорту, пропаганду і стимулювання здорового способу життя, залучення широких верств населення до спортивно-масових заходів та постійних занять фізичними вправами.

Команди з Чорнобаївщини гідно представляють район в усіх видах змагань “Найспортивніше село”. Команда з Хрестителевого була 13-разовим  переможцем на районному етапі змагань та 7-разовим на обласному. В 2017 році вкотре виборола в чесній безкомпромісній боротьбі звання переможця та стала срібним призером Всеукраїнських змагань в м. Яремче.

Запрошуємо взяти участь в змаганнях спортивні колективи сільських громад району, а вболівальникам прийти та підтримати спортсменів.

За інформацією сектору у справах сім’ї,

молоді та спорту райдержадміністрації