Перевірка готовності органів управління та сил цивільного захисту до виконання завдань за призначенням

Дата: 06.04.2017 16:56

6 квітня при проведенні командно-штабних  навчань з органами управління та силами цивільного захисту Чорнобаївської ланки Черкаської територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту  відпрацьовано 2 теоретичних і 1 практичне  завдання на базі Богодухівського стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування Чорнобаївського району.

Мета навчань: удосконалення навичок керівного складу цивільного захисту у приведенні підпорядкованих органів управління в готовність до дій за призначеннямзлагодження органів управління,;підвищення виучки керівного складу в управлінні підпорядкованими силами і засобами, організація взаємодії та всебічного забезпечення у ході реагування на надзвичайні ситуації техногенного та природного характеру; надання практичних навичок із збору, обробки та аналізу інформації про обстановку, підготовки даних для прийняття рішення начальником цивільного захисту району, планування дій органів управління та сил, своєчасного доведення завдань до підлеглих, безперервного управління ними у ході проведення рятувальних та інших невідкладних робіт;перевірка стану підготовки (перепідготовки) керівного складу органів управління, служб, невоєнізованих формувань, працюючого і непрацюючого населення до дій при виникненні надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру.

Також було здійснено огляд техніки, сил та засобів цивільного захисту району.

Після огляду техніки  відбулась підсумкова нарада навчання готовності органів управління та сил цивільного захисту    району до дій при загрозі виникнення надзвичайних ситуацій.

За інформацією відділу з питань організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації