В Чорнобаївському районі відбувся круглий стіл щодо діяльності мультидисциплінарних груп

Дата: 13.03.2017 16:55

Згідно доручення першого заступника голови Черкаської облдержадміністрації Віталія Коваля Черкаська благодійна організація ЛЖВ «Від серця до серця»  за підтримки Міжнародної організації з міграції реалізує проект «Впровадження механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в Черкаській області».

Так, 13 березня відбувся кущовий круглий стіл за участі представників мультидисциплінарних груп Чорнобаївської, Драбівської та Золотоніської райдержадміністрацій, метою якого було сприяння реалізації національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи з протидії торгівлі людьми.

На зустрічі були обговорені питання діяльності мультидисциплінарних груп в районах та дій щодо виявлення та ідентифікації особи, постраждалої від торгівлі людьми.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації