Про перегляд розпоряджень райдержадміністрації за ІІІ квартал 2017 року та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства

Дата: 28.11.2017 16:50

28 листопада керівник апарату   райдержадміністрації Оксана Брагінець провела засідання комісії з питань перегляду та приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правових актів районної державної адміністрації за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації.

- Згідно розпорядження райдержадміністрації від 23.11.2017 № 223, враховуючи лист Головного територіального управління юстиції у Черкаській області від 21.11.2017 № 6-01-19/5171 було внесено зміни та введено до складу комісії Ірину Гардубей, провідного спеціаліста відділу державної реєстрації нормативно-правових актів Управління реєстрації нормативно-правових актів, правової роботи та правової освіти Головного територіального управління юстиції у Черкаській області, яка присутня на комісії , - зазначила голова комісії Оксана Брагінець.                                                                                                                                          Про  перегляд  розпоряджень райдержадміністрації за ІІІ квартал 2017 року та приведення їх у відповідність до Конституції України та чинного законодавства доповіла начальник юридичного відділу апарату райдержадміністрації  Любов Лисенко.

У своєму виступі вона зазначила, що за ІІІ квартал 2017 року всього переглянуто 67 розпоряджень. В результаті перегляду встановлено 3 розпорядження, які втратили чинність, 4 розпорядження, термін дії яких вичерпано.

По закінченню роботи  рішенням членів комісії було дано доручення:

• юридичному відділу апарату райдержадміністрації провести перегляд нормативно-правових актів за IV квартал 2017 року у відповідність до Конституції України та інших актів законодавства України, розпоряджень райдержадміністрації;
  • відділу економіки, Чорнобаївському районному центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг райдержадміністрації подати на державну реєстрацію до головного територіального управління юстиції в Черкаській області вказані ними розпорядження;
  • службі у справах дітей райдержадміністрації, управлінню з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації підготувати проекти розпоряджень райдержадміністрації про визнання такими, що втратили чинність, вказаних ними розпоряджень.

За інформацією юридичного відділу апарату райдержадміністрації