Заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик провела виїзний прийом громадян у селі Кліщинці

Дата: 14.11.2017 16:49

На прийом звернулися жителі села по питанню перерахунку пенсій. На дане звернення були надані детальні роз’яснення заступником начальника Чорнобаївського відділу обслуговування громадян Золотоніського ОУ Пенсійного  фонду Черкаської області Надією Гриценко.

В ході робочої поїздки  Валентина Стилик спільно з директором Кліщинського навчально-виховного комплексу Валентиною Волошин оглянула проведені ремонтні роботи по заміні вікон за кошти державного бюджету на суму 150 тис грн.

Цього ж дня Валентина Стилик відвідала Жовнинський навчально-виховний комплекс, де оглянули ремонтні роботи приміщення закладу, які вже підходять до завершення. На капітальний ремонт аварійного приміщення виділено кошти з державного  бюджету на суму  150 тис грн, з обласного бюджету  – 350 тис грн та з районного бюджету – 390 тис грн.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації