Проведено виїзний прийом громадян у селі Придніпровське головою райдержадміністрації

Дата: 14.03.2017 16:49

Відповідно до затвердженого графіку виїзних прийомів керівництвом районної державної адміністрації, 14 березня голова райдержадміністрації Сергій Джоболда провів виїзний прийом громадян у селі Придніпровське.

На прийом звернулася жителька села Придніпровське, яка цікавилася питанням об’єднання територіальних громад, на що очільник району надав роз’яснення.

Під час робочої поїздки Сергій Миколайович відвідав Придніпровську ЗОШ І-ІІІ ступенів, де поспілкувався з працівниками закладу та ще раз ознайомив присутніх з перспективами об’єднання територіальних громад.

В ході спілкування Сергій Джоболда спільно з директором школи Тетяною Жигало обговорили виконання  Програми  енергозбереження в навчальному закладі, а саме проведений  капітальний ремонт приміщення (заміна вікон) на суму - 87449,00 грн. за рахунок коштів районного бюджету  та субвенційних коштів сільських рад.

Цього ж дня очільник району відвідав Тимченківський навчально-виховний комплекс, де оглянули проведений капітальний ремонт котельні із заміною котлів на суму 347961,00 грн. за рахунок коштів районного бюджету  та субвенційних коштів сільських рад.

По закінченню робочої поїздки Сергій Джоболда надав доручення відповідним структурам по вирішенню проблемних питань піднятих під час відвідування територіальних громад.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації