Заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик здійснила виїзний прийом громадян в Іркліївській територіальній громаді

Дата: 26.07.2017 16:45

Валентина Стилик спільно з сільським головою Іваном Поїздником обговорили питання ремонту закладів соціальної сфери, зосередивши увагу на ремонті ганку сільського будинку культури.

В ході робочої поїздки заступник голови райдержадміністрації оглянула 2 дитячі майданчики, які були придбані та встановлені за кошти бюджету сільської ради на суму 150 тис грн.

Зауважимо, що дороги сіл Скородистик, Червоногірка та Загородище  не були на балансі Іркліївської територіальної громади. Впродовж року тривала процедура прийняття їх на баланс сільської ради. Тож наразі по Іркліївській територіальній громаді зроблено ремонт доріг комунальної власності на суму 1613557,00 грн: Іркліїв (2501,25 м.кв.) на суму 675343,00 грн, Скородистик (2244,66 м.кв.) на суму 606133,00 грн, Загородище (926,78м.кв.) на суму 250212,00 грн, Червоногірка (303,21 м.кв.) на суму 81869,00 грн.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації