Презентація роботодавця

Дата: 23.10.2018 16:43

9 жовтня на території ТОВ «Чорнобай-тепло» за сприяння Чорнобаївської районної філії Черкаського ОЦЗ відбувся захід «Презентація роботодавця» учасниками якого стали 14 безробітних.

ТОВ «Чорнобай-тепло» створене у 2014 році. На даний час на підприємстві працює більше 10 осіб на чолі з директором Соською Віктором Петровичем. Підприємство забезпечує подачу тепла у заклади освіти, культури та житлові будинки селища Чорнобай.

Директор даного підприємства ознайомив присутніх з специфікою роботи підприємства, обладнанням, яке використовують працівники при виконанні своїх обов’язків та перспективними вакансіями оператора котельні. В зв’язку з специфікою роботи даного підприємства при працевлаштуванні осіб потрібно мати посвідчення оператора котельні та отримати щорічний допуск з питань охорони праці для операторів котельні.

По закінченню заходу  безробітні мали змогу задати запитання та отримати ґрунтовні відповіді.

За інформацією Чорнобаївської районної

філії обласного центру зайнятості