В Чорнобаївському районі проводяться позапланові перевірки

Дата: 01.11.2017 16:39

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України, Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» та на виконання розпорядження Кабінету Міністрів України від 20 вересня 2017 р. № 643-р «Деякі питання державного нагляду (контролю) у сфері техногенної та пожежної безпеки» наказу Управління ДСНС України у Черкаській області від «04» жовтня 2017 року № 251 на території Чорнобаївського району згідно графіку інспекторським складом Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС України у Черкаській області проводяться позапланові перевірки у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах, закладах охорони здоров’я із стаціонарним лікуванням, будинках для людей похилого віку та інвалідів, закладах відпочинку та оздоровлення державної та комунальної форми власності щодо додержання та виконання законодавства у сферах пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту.

Звертаємося до керівників навчальних та оздоровчих закладів з проханням з усією відповідальністю поставитися до виконання заходів по забезпеченню вимог правил пожежної та техногенної безпеки! Адже від цього залежить майбутнє нашої країни – життя маленьких українців!