На території Чорнобаївського району тривають заходи з благоустрою

Днями в Чорнобаївському районі проводилися заходи, спрямовані на покращення стану довкілля.

У заходах з благоустрою взяли участь працівники установ та організацій району: працівники структурних підрозділів апарату райдержадміністрації та селищної ради, працівники відділу культури райдержадміністрації, відділу Держгеокадастру у Чорнобаївському районі, територіального центру соціального обслуговання (надання соціальних послуг) Чорнобаївського району, Чорнобаївського комунального підприємства «Виробниче управління житлово-комунального господарства» та бригада СТОВ «Агроко». Спільними зусиллями було ліквідова близько 600 метрів порослі на придорожніх смугах вздовж автодороги загального користування місцевого значення Т-24-17 Чорнобай-Хрестителеве-Оржиця-Лубни при в’їзді в смт Чорнобай зі сторони села Хрестителеве.

Долучилися до благоустрою селища і Управління Держпродспоживслужби спільно з фахівцями Чорнобаївської районної державної лікарні ветеринарної медицини провели суботник на підпорядкованій  їм території. Зокрема, підготували площу  для висадки фруктових дерев,  які замовлені в к-ті 50 штук, благоустроїли клумби та провели розчистку вічнозелених насаджень.

Заходи з благоустрою в районі тривають.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян