Перший місяць Нового року – січень, багатий на народні свята та обряди

Дата: 05.01.2018 16:35

Перший місяць Нового року – січень, багатий на народні свята та обряди

У народі кажуть: скільки днів – стільки й свят. Та одне із них особливо празникове - це Різдво Христове.

Колядників завжди чекають у кожній домівці, адже за народним повір’ям, скільки колядників в хаті побуває, стільки й щастя додасться кожній родині. Тож сьогодні, на передодні цього величного свята, в районній державній адміністрації також зустрічали колядників.

Благочинний Чорнобаївського району отець Валерій звертаючись до присутніх  зауважив, що Різдво – це день, коли у світ з любов’ю увійшов Ісус Христос. Це день всепрощення, світлих почуттів, день, коли торжествує любов. У це світле свято хочеться побажати миру і спокою в кожному домі, добра, взаєморозуміння, достатку, любові, щастя, душевної рівноваги, успіхів у всіх починаннях, побільше радості, міцного здоров’я та всіх благ!

Учасники дитячого хорового коллективу Недільної школи Великих Канівець на чолі з Благочинним Чорнобаївського району отцем Валерієм молитвою попросили для рідного краю та України  миру та  Божої благодаті.

Різдвяні колядки за участю настоятеля Святоварварівської церкви протоієрея отця Іоана та  викладачів дитячої школи мистецтв створили святкову атмосферу в залі та подарували присутнім гарний настрій і позитивні емоції.