Прийнято Програму економічного та соціального розвитку району на 2019 рік

Дата: 15.03.2019 16:34

15 березня в сесійній залі районної ради відбулася 32 сесія Чорнобаївської районної ради. На сесію також було запрошено сільських голів, керівників установ і організацій, директорів шкіл та керівників закладів культури району, представників ЗМІ.

Усі присутні могли ознайомитися із виставкою досягнень у різних сферах життєдіяльності району, зокрема освіті, спорті, медицині, соціальному захисті, що були представлені у рамках презентації Програми економічного і соціального розвитку району. Зразки своєї продукції також представили місцеві виробники, зокрема ТОВ «Смачна випічка», ТОВ «М’ясорибторг», ПП «Імперіал плюс», СТОВ «Дніпро» та інші.

На сесію прибуло 24 депутати із 34. Головуючим було обрано Анатолія Чупруна. Народні обранці затвердили Програму економічного і соціального розвитку Чорнобаївського району на 2019 рік, Програму розвитку малого і середнього підприємництва Чорнобаївського району на 2019 - 2020 роки, Програму розвитку автомобільних доріг загального користування, які проходять територією Чорнобаївського району на 2019-2022 роки, звіт про виконання районного бюджету за 2018 рік та внесли зміни до бюджету району на 2019 рік.  Також депутати прийняли низку важливих рішень у сфері медицини, соціального забезпечення, фізичної культури та спорту тощо.