Рятувальники нагадують громадянам основні правила пожежної безпеки у житловому секторі

Дата: 30.10.2017 16:33

Фахівці Чорнобаївського РС УДСНС України у Черкаській області проводять комплекс профілактичних заходів спрямованих на зменшення кількості пожеж у житловому секторі та на відкритій території, а також, загибелі та травмування людей під час різних надзвичайних ситуацій.

Під час профілактичних бесід рятувальники наголошують, що пожежі у житловому секторі виникають в результаті людської недбалості та неуважності. Масштабні загоряння можуть мати негативні наслідки для людей. Фахівці Служби порятунку також наголошують жителям району дотримуватися правил пожежної безпеки при використанні електроприладів, зокрема обігрівачів. Не залишати їх без нагляду та не розміщуйте поряд з легкозаймистими речовинами.