Використання та розпорядження земельними ділянками, розташованими в масиві земель сільськогосподарського призначення Чорнобаївського району

Дата: 12.03.2019 16:33

11 березня під головуванням першого заступника  голови  райдержадміністрації  Валентини Стилик відбулося  засідання робочої  групи  по недопущенню можливих конфліктів суб’єктів господарювання.

На порядку денному розглядалося питання взаємовідносин  між землекористувачами  в межах Новоукраїнської сільської ради.

Особливу увагу приділялось питанню   використання та розпорядження земельними ділянками, розташованими в масиві земель сільськогосподарського призначення, питанню обміну ділянками та використанню проектних польових шляхів відповідно до змін у законодавстві, які вступили в дію з 1 січня 2019 року.

Минулого року Верховна Рада України прийняла Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вирішення питання колективної власності на землю, удосконалення правил землекористування у масивах земель сільськогосподарського призначення, запобігання рейдерству та стимулювання зрошення в Україні».

Це – найбільш очікуваний закон щодо використання земель сільськогосподарського призначення.

За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності                                                та звернень громадян апарату райдержадміністрації