На Чорнобаївщині відзначили талановиту юнь

Дата: 19.12.2017 16:33
Кількість переглядів: 1954

Сьогодні, в день святого Миколая на Чорнобаївщині вітали талановиту молодь з новими творчими здобутками та перемогами. Це свято є гідним продовженням започаткованої ще в 2004 році традиції.

Початку фестивалю передувала виставка дитячих робіт, на якій були представлені найкращі роботи з творчості гуртківців.

З теплими словами привітань до учнів звернулася перший заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик. – Сьогоднішні номінанти – це юні інтелектуали, переможці конкурсів, фестивалів, спортивних змагань,  вокалісти,  лідери, художники. Саме ви складаєте той якісний потенціал району, який дає нам надію на утвердження та розвиток Чорнобаївщини і держави в цілому, адже освіта – це ключ до європейського майбутнього України, – зазначила Валентина Стилик та побажала всім присутнім міцного здоров’я, особистого щастя, добра, впевненості в собі, справжніх друзів, натхнення та яскравих, творчих ідей.

Цього року у семи номінаціях було визначено переможців, які здобули найкращі результати у навчальній, спортивній, мистецькій та громадській діяльності.

Завдяки знанням і наполегливості учнів у творчій скарбниці  району: 131 обласна, 32 Всеукраїнських та 5 Міжнародних перемог. Два колективи отримали звання «Народний художній колектив» – танцювальний колектив «Фієста» та вокальний колектив «Барви».

45-ти  учням виплачується щомісячна стипендія з місцевого бюджету, відповідно до районної комплексної  Програми «Творча обдарованість» та Державної програми роботи з обдарованою молоддю.

Розділити радість свята прийшли батьки, вчителі, тренери, наставники, які доклали чимало зусиль, щоб засяяли нові яскраві зірки на «зірковому олімпі» Чорнобаївщини – 2017.

Цього дня діти, батьки яких перебували, і нині знаходяться в зоні АТО отримали 220 подарунків, придбаних за кошти  районного бюджету.

Подарунком для всіх присутніх став святковий концерт за участю вихованців Центру дитячої та юнацької творчості та школи мистецтв.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

Нагороджені:

Дипломом районної державної адміністрації, за активну участь у громадському житті та вагомі досягнення отримали:

• Слуцький Ярослав, учень 11 класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, переможець з пауерліфтингу на обласних та Всеукраїнських змаганнях
  •  Аністратенко Сніжана, учениця 10 класу Чорнобаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1, член Малої академії наук, МАН – Юніор, Ерудит.
  • Кононенко Катерина, учениця 10 класу Веселохутірського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»,  переможець виставок декоративно – ужиткового мистецтва
  • Євич Вікторія, учениця 10 класу Чорнобаївської ЗОШ ступенів №2
  • Відьменко Тетяна, учениця 11 класу Іркліївської ЗОШ
  • Збірна команд КВК «Дорослі діти» - володар Гран – Прі Всеукраїнського культурно – мистецького конкурсу «Жарт – Птиця» - 2017