Талановитий родинний дует сестер Ганни Воропай та Ольги Давиденко гідно представили Чорнобаївщину на обласному фольклорному святі «Стежками наших родоводів»

Дата: 19.03.2018 16:32

17 березня в смт Драбів відбулося обласне фольклорне свято «Стежками наших родоводів» та презентація виробів декоративно-ужиткового і образотворчого мистецтва творчих родин Черкащини.

Представниками від Чорнобаївського району був вокальний родинний дует сестер Ганни Воропай та Ольги Давиденко з Крутьківського СБК. Співочий дует не тільки майстерно виконав старовинні українські пісні, а й гідно представили свої вишиті рушники, сорочки та серветки  на обласній виставці.

Ольга Воропай та Ганна Давиденко були відзначені обласною грамотою за участь в обласному  фольклорному святі «Стежками наших родоводів», збереження та популяризацію традиційних народних ремесел, підвищення ролі родинних та сімейних зв’язків в суспільстві.

За інформацією відділу культури і туризму