Ліфтер - професія, що зникає

Дата: 22.01.2019 16:23

Головною метою професійного навчання зареєстрованих безробітних є максимально швидка підготовка фахівців з високим рівнем професійної кваліфікації, зорієнтованих на конкретні робочі місця. Тобто навчання безробітних організовується за професіями та напрямами, в яких є потреба  на сучасному ринку праці.

В пошуку підходящої роботи до Чорнобаївської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості звернулася Пономаренко Катерина Василівна, яка працювала в КНП «Чорнобаївському ЦПМСД» за професією «Молодша медична сестра».

В грудні 2018 року  Катерина Василівна під замовлення роботодавця пройшла курс індивідуального навчання за професією «Ліфтер» в ТОВ «Черкаському навчально-курсовому комбінаті». Після успішного завершення навчання, безробітна отримала свідоцтво та посвідчення державного зразка  за даною професією. В січні 2019 року  безробітна Катерина Василівна працевлаштована, та  відповідально здійснює обслуговування  технічних засобів підйому, людей і вантажів, а також забезпечує їх безперебійну і безпечну експлуатацію.

За інформацією Чорнобаївської  районної філії Черкаського ОЦЗ