Державне підприємство «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» отримало нового керівника

Дата: 19.10.2017 16:22

19 жовтня начальник Управління з питань державної власності, економічного розвитку та державних закупівель  Державного агентства рибного господарства України Олександр Лук’яненко представив нового керівника ДП «Іркліївський розплідник рослиноїдних риб» – Сергія Піддубного, кандидатура якого максимально відповідає вимогам конкурсної комісії.

Сергій Піддубний закінчив Херсонський державний аграрний університет, за фахом іхтіолог-рибовод. Має великий досвід роботи, адже його трудова діяльність включає 20 років  на цьому підприємстві в галузі аквакультури. Він працював ставковим робітником, рибалкою, начальником інкубаційного цеху, головним рибоводом, заступником керівника підприємства.

До присутніх звернулася заступник голови Чорнобаївської райдержадміністрації Валентина Стилик, зазначивши, що Іркліївський риборозплідник єдине в районі державне підприємство, яке забезпечує роботою 84 жителя району та справно сплачує податки. Так, за 9 місяців поточного року сплачено понад 7 млн грн.

Зі словами вітань до новообраного керівника звернулися сільський голова села Іркліїв Іван Поїздник та керівник громадської організації «Воїни АТО Черкащини» Черкаської області Олександр Халамейдик, який вручив йому від Всеукраїнського об’єднання «Країна» нагрудний знак «Волонтер України».

В свою чергу Сергій Піддубний подякував обласному, районному керівництву та трудовому колективу за підтримку й запевнив, – зі своєї сторони буду робити все, щоб підприємство працювало та розвивалося, адже найголовніше наше завдання – збереження позитивних тенденцій.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації