Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

25 липня заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик провела засідання районного центру надання допомоги учасникам АТО

Переглядів: 280

    Головним питанням, яке наразі цікавить учасників АТО є виділення земельних ділянок учасникам АТО, про що звітував начальник відділу в Чорнобаївському районі ГУ Держгеокадастру  в Черкаській області Юрій Петренко. –  Всього до сектору державного кадастру звернулося 562 учасника АТО, з них 385 отримали дозволи на 762,83 га. 280 заяв затверджено (556,77 га). Відмовлено 177 особам.

    За рахунок комунальної власності отримали дозволи 38 осіб – 69, 6458 га.

    Також Юрій Петренко ознайомив присутніх з Постановою КМУ №413 від 07.06.2017 року “Деякі питання удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними”. Цим нормативно-правовим актом була затверджена Стратегія удосконалення управління в сфері використання та охорони земель сільськогосподарського призначення державної власності та розпорядження ними.

    Про всі види грошових виплат учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей на території Чорнобаївського району, а також про забезпечення їх житлом доповів начальник управління з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації Олександр Юрковський.

    За його інформацією в  2017 році управлінням з питань праці і соціального захисту населення розроблений та прийнятий на  сесії районної ради новий порядок для закупівлі санаторно-курортних путівок для оздоровлення учасників АТО. Виділено на 2017 рік 384 тис грн на закупівлю санаторно-курортних путівок.

    У 2017 році 5 учасників АТО пройшли санаторно-курортне лікування. З учасниками АТО укладено трьохсторонні договори за кошти державного бюджету. На 5-х учасників АТО заброньовано місця в санаторно-лікувальних закладах України з липня по жовтень 2017 року.

    За кошти місцевого бюджету проводять виплати одноразової допомоги сім'ям учасників АТО в розмірі 1500 грн. За І та ІІ квартали 2017 року 22 сім'ї отримали допомогу на загальну суму 33 тис грн.

    Здійснюється виплата стипендії дітям із сім'ї загиблого учасника АТО в розмірі 1000 грн щомісячно кожній дитині. За І та ІІ квартали 2017 року виплачено 12 тис грн.

    За рахунок коштів районного бюджету надано  одноразову матеріальну допомогу 4 учасникам АТО –  на суму 34 тис грн.

    В ІІ кварталі 2017 року за кошти районного бюджету надано допомогу учаснику АТО у розмірі 20 тис грн.

    В 2017 році психологічну реабілітацію пройшов 1 учасник АТО.

    В 2017 році 1 особа навчалася на категорію «В» в Чорнобаївській автомобільній школі товариства сприяння обороні України. Сума коштів на навчання згідно договору складає – 5 400 грн. На черзі на навчання перебуває 8-м осіб. На навчання виділено 21 660 грн.

    Щодо надання житла, то до управління з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації жодного клопотання не надходило, проте 1 особа зверталася до центру молодіжного житлового кредитування. Наразі дане питання вивчається для подальшого його вирішення.

 

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації« повернутися до списку новин