Обговорення справ у сфері надання адміністративних послуг громадянам району

Дата: 09.01.2019 16:18

8 січня відбулась апаратна нарада  у голови райдержадміністрації Сергія Джоболди  з керівниками структурних підрозділів, територіальних органів міністерств та інших центральних органів виконавчої влади, організацій та установ району.

Про  стан надання адміністративних послуг громадянам району у 2018 році через Центр надання адміністративних послуг Чорнобаївської районної державної адміністрації доповіла начальник  відділу з питань організації діяльності Центру надання адміністративних послуг — адміністратор райдержадміністрації Надія Матрюк.

У своїй доповіді вона зазначила, що з 19 листопада 2013 року  Центр здійснює діяльність за принципом «єдиного вікна», тобто прийом документів та видача результату послуги здійснюється виключно через адміністраторів Центру та  налічує 51 вид послуг, у тому числі  у сфері дозвільної системи, та включає в себе послуги:

• місцевих дозвільних органів
  • територіальних представництв центральних органів виконавчої.

На даний час через Центр здійснюється надання адміністративних послуг, зокрема:

• Державними реєстраторами з державної реєстрації права власності на нерухоме майно та їх обтяжень, зокрема державна реєстрація права власності на нерухоме майно; державна реєстрацію іншого речового права; заборона на вчинення реєстраційних дій  за 2018 рік ними надано 3498 адміністративних послуг та з реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців надано 779 послуг.
  • Чорнобаївським  районним сектором державної міграційної  служби України в Черкаській області, зокрема  «Вклеювання до  паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25- і 45-річного віку, у разі, якщо не порушено місячний термін відведений для внесення таких змін» за 12 місяців 2018 року надав 682 адміністративні послуги;
  • Відділом у Чорнобаївському районі Головного управління Держгеокадастру у Черкаській області, а саме:  надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну у формі витягу з ДЗК про земельну ділянку;  надання відомостей з Державного земельного кадастру у формі витягу з Державного земельного кадастру про земельну у формі викопіювання про ділянку;   надання  витягу з технічної документації про нормативну грошову оцінку земельної ділянки; довідки з державної статистичної звітності про наявність земель та розподіл їх за власниками земель, землекористувачами, угіддями протягом звітного періоду надав 2560 адміністративних послуг:

Про стан державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяження державними реєстраторами в 2018 році розповіла  державний реєстратор Наталія Данилевська.

По закінченню наради очільник району Сергій Джоболда, заслухавши звіт, акцентував увагу на проблемних питаннях та надав відповідні доручення щодо їх вчасного та ефективного вирішення.

Крім того, під час наради начальниками структурних підрозділів було проінформовано  про стан виконання протокольних доручень голови райдержадміністрації за підсумками попередніх апаратних нарад.

За інформацією відділу організаційної роботи, інформаційної діяльності

та звернень громадян апарату райдержадміністрації