Чорнобаївщина готується до Дня незалежності України

Сьогодні, 22 серпня за ініціативи районної державної адміністрації пройшла загальнорайонна акція з благоустрою «Зробимо наш край чистішим», приурочена до Дня незалежності України.

Працівниками підприємств, установ та організацій району приведено підпорядковані об'єкти та прилеглі території та території вулиць населених пунктів в належний санітарний стан. Виконувались роботи по вапняному білуванню бордюр, вирубці сухостою, збору та вивезенню сміття, знищенню бур’янів, обкошуванню обочин доріг та вулиць.

Значний обсяг робіт проведено працівниками закладів освіти, медицини, культури селища.

Чорнобаївська райдержадміністрація дякує всім, хто не залишився осторонь та приєднався до цієї акції.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації