Проведено засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування

Дата: 09.03.2017 16:17

9 березня проведено засідання конкурсного комітету з організації та проведення конкурсу з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району

На конкурс з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території району було винесено 1 об'єкт конкурсу, який включає 1 приміський автобусний маршрут загального користування №102 Хрестителеве – Іркліїв.

На участь у конкурсі надійшла заява від фізичної особи-підприємця Анатолія Сліпощона, який за результатами голосування отримав право на здійснення перевезення пасажирів на маршруті Хрестителеве – Іркліїв.

За інформацією відділу економіки