Відбувся звітний концерт Чорнобаївської територіальної громади

Дата: 27.03.2017 16:17

25 березня у районному будинку культури відбувся творчий звіт аматорів Чорнобаївської територіальної громади.

Перед початком концертної програми відбувся звіт селищного голови Алли Мірошниченко за участі начальників структурних підрозділів райдержадміністрації. Алла Олексіївна перед громадою прозвітувала про роботу депутатського корпусу, виконавчого комітету та апарату селищної ради за 2016 рік.

У концертній програмі взяли участь та продемонстрували свою майстерність найкращі вокалісти, танцювальні та вокальні колективи району. Глядачі із захватом слухали творчий колектив під керівництвом Тетяни Жовтової та ансамбль викладачів дитячої школи мистецтв. Не жаліли оплесків для родинних дуетів, аматорського хору ветеранів «Житограй» селищного Будинку культури (керівник – заслужений працівник культури Василь Нестеренко)  та чоловічого ансамблю районного будинку культури (керівник – заслужений працівник культури Борис Камінський).

Вражали своєю майстерністю Ірина Остроушко – віртуозною грою на піаніно, тріо бандуристів «Жадана» та троїсті музики сільського будинку культури.

Запальні танці подарували глядачам дитячі танцювальні колективи СБК,  «Мальви», «Фаєр-денс» та зразковий танцювальний колектив «Фієста».

Родзинкою свята стало яскраве бармен-шоу Максима Зубенка.

По закінченню концерту приємним сюрпризом став салют на сцені та кулькоспад з побажаннями від дітей Чорнобаю.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян