Студентам-сиротам виплачуватимуть стипендію із районного бюджету

Дата: 05.01.2018 16:17

У 2018 році діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування із Чорнобаївського району, які вступлять до вищих чи професійно-технічних навчальних закладів, коледжів або ж ліцеїв, отримуватимуть стипендію із районного бюджету.

Це передбачено змінами до рішення «Про районну комплексну програму «Турбота» на 2014-2020 роки», внесеними за поданням Чорнобаївської РДА на сесії районної ради.

- Дія рішення поширюватиметься на учнів професійно-технічних навчальних закладів та студентів вищих навчальних закладів І-IV рівнів акредитації денної форми навчання із числа дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають на обліку служби у справах дітей та влаштовані у сімейні форми виховання на території району. Стипендія становитиме 1000 гривень і її виплачуватимуть щомісячно протягом усього періоду навчання. Хто навчатиметься три роки, виплачуватимуть три роки. Хто п’ять, тому п’ять, - роз’яснює начальник служби у справах дітей Чорнобаївської райдержадміністрації Юрій Волох.

Нині в районі проживає 76 таких дітей. Серед них двоє цього року закінчують одинадцятий клас, ще близько 10 дітей – дев’ятий.

- Тож якщо вони вступлять на навчання, уже з вересня зможуть отримувати допомогу із районного бюджету додатково до коштів, якими їх забезпечуватиме держава, - зазначає Юрій Михайлович.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян