Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Пізнавально-профілактичний захід для школярів в рамках акції "Запобігти. Врятувати. Допомогти!"

Переглядів: 370

    23 січня співробітники Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області в рамках громадської акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» провели для учнів школи №1 смт Чорнобай пізнавально-профілактичний захід.

    Під час зустрічі дітлахи довідалися багато цікавого про службу порятунку та вивчили життєво важливі правила з безпеки життєдіяльності. Учні дізналися про будні вогнеборців, як діють рятувальники у випадку отримання повідомлень про надзвичайну подію та про те, наскільки від їх швидких і професійних дій залежить життя людей.

    Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій нагадали хлопчикам та дівчаткам правила безпечного користування газовими та електричними приладами, зокрема електрообігрівачами. Особливу увагу надзвичайники звернули на правила безпечної поведінки під час відпочинку поблизу водойм та на кризі, наголосили про необхідність дбати про власну безпеку та безпеку оточуючих, адже немає нічого важливішого за життя та здоров’я.

    Фахівці служби порятунку також звернули увагу школярів і на правила поведінки, у разі їх поля зору потрапить підозрілий чи вибухонебезпечний предмет. – У таких випадках категорично забороняється брати до рук небезпечну знахідку, перекладати з одного місця на інше, нагрівати й кидати предмет. Виявивши вибухонебезпечні предмети, позначте місце знахідки та негайно повідомте за телефонами «101» та «102», - розповів начальник Чорнобаївського районного сектору Управління ДСНС у Черкаській області Олександр Полубєхін.

 

За інформацією Чорнобаївського районного

сектору Управління ДСНС у Черкаській області« повернутися до списку новин