ДЕНЬ СВЯТОГО МИКОЛАЯ – СВЯТО МИЛОСЕРДЯ ТА ДОБРОТИ!

Дата: 19.12.2017 16:11

19 грудня, у найчарівніше зимове свято – День Святого Миколая, зі щирими вітаннями та подарунками відвідала дітей у відділенні денного догляду для дітей-інвалідів “Промінчик” перший заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик.

Звертаючись до дітей та батьків Валентина Стилик  побажала всім міцного здоров’я, здійснення мрій та миру, а також подякувала працівникам закладу за повсякденну копітку роботу.

Приєдналися до привітань й вручили подарунки селищний голова Алла Мірошниченко та директор СТОВ «Світанок» Іван Тітаренко побажавши дітям та батькам здоров’я, сімейного затишку,  щастя, незламної віри у краще майбутнє.

В свою чергу вихованці закладу підготували святкове дійство. Тут були і янголята, і неслухняне чортеня, а особливим очікуваним гостем був казковий герой Святий Миколай, який і цього року завітав до дітей з подарунками.

Всі учасники декламували вірші, співали пісні, щиро раділи святу. А по закінченню святкового концерту на дітей чекав солодкий стіл.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян