Чорнобаївська районна державна адміністрація
Чорнобаївський район, Черкаська область

Загибель риби в Дніпрі

Переглядів: 320

    Нещодавно  на березі  Кременчуцького водосховища  біля насосної станції поблизу с. Васютинці місцевими жителями було виявлено загиблу рибу.

    Представниками управління Держпродспоживслужби в Чорнобаївському районі, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації та Чорнобаївського районного лабораторного відділення Золотоніського міжрайонного відділу  ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України"  з виїздом на місце проведено обстеження берегів Кременчуцького водосховища  на предмет загибелі риби.

    В районі Васютинської насосної станції та риббригади СТОВ "Дніпро" виявлено незначну кількість загиблої риби (бичків) 5-10 шт на м2.

    Зі слів очевидців, загибла риба біля берега з'явилася 2-3 дні назад і її було значно більше. Пригнало її до берега хвилею. В той час спостерігалися  загиблі особини і на значній відстані від берега.

    Вода в водосховищі  на день обстеження має чітко виражений зелений колір, що свідчить про розвиток синьо-зелених водоростей, має неприємний запах.

    Працівником Чорнобаївського районного лабораторного відділення Золотоніського міжрайонного відділу  ДУ "Черкаський обласний лабораторний центр МОЗ України" відібрано проби води для лабораторного дослідження. 

 

За інформацією управління агропромислового

розвитку райдержадміністрації« повернутися до списку новин