ДЕНЬ ЗНАНЬ У ШКОЛАХ ЧОРНОБАЇВЩИНИ

Дата: 01.09.2017 16:09

Першого вересня в 34 загальноосвітніх навчальних закладах  району відбулися урочисті лінійки, присвячені Дню знань та святу Першого дзвоника.

У новому навчальному 2017-2018 році за шкільні  парти Чорнобаївщини сіло 3583 учні. Вперше пролунав шкільний дзвоник для  321 першокласника.

Свято Першого дзвоника пройшло урочисто, було багато вітань і побажань учням, педагогам, батькам від представників районної державної адміністрації,  районної ради, селищного і сільських голів, представників виконавчої влади, керівників господарств, шефських організацій,  депутатів різних рівнів, духовенства.

Виступаючі наголосили, що впровадження освітянських реформ забезпечить якісну освіту нашим дітям, підвищить їх інтерес до навчання, дасть змогу  виховати справжніх патріотів своєї Батьківщини, здатних будувати нову демократичну європейську країну!

Кліщинський НВК гостинно прийняв не лише школярів Кліщинської територіальної громади, а й дружну  шкільну родину  з Жовнинського НВК. 62 учні 2- 11-х класів Жовнинського  НВК  тимчасово, до завершення ремонтно - відновних робіт аварійної будівлі, будуть навчатися в приміщенні Кліщинського НВК.

На урочисту спільну лінійку  привітати учнів з Днем знань та підтримати їх завітали заступник голови районної державної адміністрації Валентина Стилик, Кліщинський сільський голова Микола Грановський, представник місцевого сільськогосподарського підприємства,   батьки Кліщинської  та Жовнинської територіальних громад.

Для учнів та вчителів  району пролунав дзвінок на перший урок, присвячений Дню незалежності України.

За інформацією відділу освіти райдержадміністрації