У районі тривають заходи із благоустрою

Дата: 25.04.2018 16:06

У середу, 25 квітня, у Чорнобаївському районі з ініціативи голови райдержадміністрації пройшов черговий день благоустрою.

Було здійснено благоустрій прилеглих територій та узбіч 4 км дороги  Н-08 Бориспіль-Дніпро-Запоріжжя зі сторони в’їзду із Золотоніського району. Зокрема, вирубано поросль та знищено суху траву, здійснено  роботу по розчистці та вирубці придорожніх смуг, прибрано сміття, що назбиралося за зимовий період, тощо.

У прибиранні взяли участь працівники структурних підрозділів Чорнобаївської РДА та районної ради, відділу освіти райдержадміністрації, територіального центру, ДЮСШ, тепломережі, РЦСССДМ, районного управління Держпродспоживслужби, Чорнобаївського РС Управління ДСНС, а також Крутьківської сільської ради. Захід об’єднав преставників органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, установ та організацій району, адже чистота краю починається з чистоти власної оселі, вулиці, села,селища, кожного куточку району.

Кожен краянин, небайдужий до проблем природи, має зробити свій внесок у спільну справу, щоб з чистою душею та затишним довкіллям вітати щедру весну.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації