Здійснено виїзний прийом громадян Жовнинської територіальної громади

12 квітня в рамках проведення «Дня ветерана» відбувся виїзний прийом громадян Жовнинської територіальної громади заступником голови райдержадміністрації Валентиною Стилик.

Під час проведення прийому піднімалося питання графіку руху автобусу по маршруту Чорнобай-Жовнино.

На  порушене питання заступником голови райдержадміністрації надано змістовні роз’яснення та дано доручення відповідному структурному підрозділу райдержадміністрації вивчити питання щодо можливості зміни графіку руху автобусу.

В ході робочої поїздки Валентина Борисівна побувала в ФАПі, бібліотеці-філіалі та сільському будинку культури.

Також, цього дня спільно з заступником директора з навчально-виховної роботи Жовнинського НВК Ларисою Шведін оглянули навчальний заклад, який наразі перебуває в аварійному стані, а саме облаштування місця харчування учнів, а також перевірили створення належних умов перебування дітей дошкільного віку в тимчасово пристосованому приміщенні.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян