Перевірили готовність районної мобільної оперативної групи

Дата: 26.10.2017 16:04

26 жовтня на території районного спортивного комплексу заступник голови комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій Валентина Стилик перевірила готовність сил і засобів цивільного захисту Чорнобаївської ланки територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Черкаської області, щодо дій у разі загрози і виникнення надзвичайних ситуацій у мирний час та в особливий період.

Заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик спільно із завідувачем сектору цивільного захисту, оборонної та мобілізаційної роботи, взаємодії з правоохоронними органами (запобігання та виявлення корупції) Вадимом Рудянчуком перевірили практичну готовність сил та засобів техніки всіх ланок – оглянули обладнання та спорядження, поспілкувалися з фахівцями служб, які входять до мобільної групи, обговоривши проблеми та потреби.

За підсумками перевірки було надано оцінку готовності спеціалізованих служб цивільного захисту до реагування на надзвичайні ситуації.

По закінченню заходу заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик подякувала всім за проведену роботу та зауважила, що проведені заходи допоможуть перевірити готовність служб екстреної допомоги до виконання завдань за призначенням та удосконалити навички проведення рятувальних та інших невідкладних робіт, пов’язаних із життєзабезпеченням жителів Чорнобаївського району.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації