Турнір з кульової стрільби

Дата: 13.10.2017 16:04

За ініціативи громадської організації «Спілка учасників АТО «Черкащани» Чорнобаївського району» започатковано турнір кульової стрільби з пневматичної гвинтівки, який  приурочений  Дню захисника України та Дню українського козацтва, який відбувся 12 жовтня в  тиру Чорнобаївської ЗОШ №1.

В змаганнях взяли участь команди із Богодухівського, Лукашівського НВК, Великобурімської, Іркліївської ЗОШ, Чорнобаївської ЗОШ №1 та Чорнобаївської ЗОШ №2, Чорнобаївської гімназії.

На турнір до школярів завітали заступник голови райдержадміністрації Валентина Стилик, військовий комісар Чорнобаївського райвіськкомату Василь Ткаченко, голова громадської організації «Спілка учасників АТО «Черкащани» Чорнобаївського району» Микола Костенко, які привітали  учасників змагань з наступаючими святами та побажали міцного здоров’я, сили, відваги та впевнених перемог.

У наполегливій боротьбі кращим снайпером змагань став учень 11 класу Іркліївської ЗОШ  Ігор Цимбал, друге місце посіла  Владислава Торопцева, учениця 11 класу Чорнобаївської ЗОШ №2, третє – Валентин Депутат, учень 11 класу Лукашівського НВК, переможців нагородили Дипломами та цінними подарунками, а учасники змагань отримали подяки за участь у турнірі.

Також  переможець змагань Ігор Цимбал отримав від голови громадського формування «Народна самооборона» Анатолія Гички перехідний прапор,  нещодавно привезений зі сходу України.

Після завершення турніру – учні висадили дерева кленів, як символ  нових починань та миру.

Відділ організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації