Голова райдержадміністрації Сергій Джоболда провів щотижневу нараду по плануванню

Дата: 11.08.2017 16:01

На щотижневій нараді по підведенню підсумків виконання планів роботи, яка відбулась 11 серпня, Сергій Джоболда звернув увагу керівників установ соціальної сфери району на персональну відповідальність за проведення ремонтних робіт по підготовці закладів до роботи в осінньо-зимовий період та наголосив відділу освіти на тому, що до 15 серпня в навчальних закладах району повинні бути закінчені косметичні ремонти приміщень, адже з 15 серпня розпочнеться огляд готовності навчальних закладів до нового 2017-2018 навчального року.

– Всі школи району повинні прийняти 1 вересня учнів, для яких мають бути створені належні умови, – зауважив очільник району.

Звертаючись до керівників Сергій Миколайович наголосив, що в рішенні 19 сесії районної ради були враховані всі подані пропозиції по фінансуванню ремонтних робіт закладів соціальної сфери. Тому необхідно активізувати проведення ремонтних робіт та щоденно тримати на контролі їх виконання.

Очільник району також дав доручення управлінню з питань праці і соціального захисту населення райдержадміністрації терміново прискорити призначення субсидій населенню району.

Начальнику відділу економіки Ірині Вовк спільно з селищною, сільськими радами та перевізниками  було дано доручення організувати роботу по впровадженню в районі нового механізму відшкодування коштів за пільгове перевезення.

За інформацією відділу організаційної роботи,

інформаційної діяльності та звернень громадян

апарату райдержадміністрації