Черкаська область, Чорнобаївський район

Вручено почесну нагороду «Мати - героїня»

Дата: 10.09.2020 09:36
Кількість переглядів: 1180

Материнство є найвищим покликанням жінки. Мати турбується про своїх дітей, дарує їм щастя, ласку, ніжність і тепло. Виростити одну дитину – непросто, а що казати про матерів, які народили і виховали п`ять і більше дітей.

Прикладом для наслідування та взірцем родинного виховання є багатодітна сім’я Верескунів з Воронинець. Тамара Василівна народила та виховує п’ять дітей разом з чоловіком Миколою Олександровичем.

За материнську самовіданність, народження і зразкове виховання дітей, забезпечення умов для всебічного їх розвитку Указом Президента України Верескун Тамарі Василівні присвоєно почесне звання «Мати-героїня».

8 вересня 2020 року Перший заступник голови Чорнобаївської районної державної адміністрації Валентина Стилик вручила нагрудний знак та посвідчення «Мати -героїня» Тамарі Василівні.