#Великебудівництво:на Чорнобаївщині продовжуються ремонтні роботи на автодорозі О 241918 /ст. Пальмира- Чорнобай-Іркліїв/Богодухівка-Красенівка-Привітне

Дата: 02.09.2020 11:11

У рамках програми Президента України Володимира Зеленського #Великебудівництво на автомобільній дорозі загального користування місцевого значення О241918 /ст. Пальмира- Чорнобай-Іркліїв/Богодухівка-Красенівка-Привітне на відрізку дороги км 3+287–км 14+700 окремими ділянками проводяться роботи з поточного середнього ремонту.

Фото без описуФото без опису

02.09.2020 голова Чорнобаївської райдержадміністрації Анатолій Писаренко здійснив виїзд на об’єкт з метою контролю за ходом виконання робіт по укладанню вирівнюючого шару асфальтобетонного покриття на попередньо підготовлену основу дорожнього покриття. Роботи виконує підрядна організація ТОВ «Главшляхбуд».

Фото без описуФото без опису