Черкаська область, Чорнобаївський район

Пересувні поштові віділення на Чорнобаївщині

Дата: 28.08.2020 13:52
Кількість переглядів: 492

Директор Черкаської дирекції АТ «Укрпошта» Олександр Марченко презентував в рамках проекту «Сільське відділення» 12 нових автомобілів, які працюватимуть в якості пересувних поштових відділень.

Це дозволить забезпечувати сучасними та доступними послугами мешканців маленьких сіл і, навіть, найвіддаленіших куточків Чорнобаївщини.

Такі пересувні відділення здатні надавати всі 100% послуг Укрпошти. Це передплата  періодичних видань, доставка ліків та товарів щоденного вжитку, а також фінансові послуги (виплата пенсій, сплата комунальних послуг, поштові перекази). Завдяки пересувним відділенням листоношам не доведеться ходити до маленьких хуторів, адже тепер туди приїжджатиме сучасне авто з бригадою з трьох людей: листоноші, водія-супроводжувача та начальника пересувного відділення.

Вони зможуть доставити все необхідне до домівок людей, надати допомогу в оплаті комунальних послуг, поповнити мобільний зв`язок тощо.