Пересувні поштові віділення на Чорнобаївщині

Дата: 28.08.2020 13:52

Директор Черкаської дирекції АТ «Укрпошта» Олександр Марченко презентував в рамках проекту «Сільське відділення» 12 нових автомобілів, які працюватимуть в якості пересувних поштових відділень.

Це дозволить забезпечувати сучасними та доступними послугами мешканців маленьких сіл і, навіть, найвіддаленіших куточків Чорнобаївщини.

Фото без описуФото без опису

Такі пересувні відділення здатні надавати всі 100% послуг Укрпошти. Це передплата  періодичних видань, доставка ліків та товарів щоденного вжитку, а також фінансові послуги (виплата пенсій, сплата комунальних послуг, поштові перекази). Завдяки пересувним відділенням листоношам не доведеться ходити до маленьких хуторів, адже тепер туди приїжджатиме сучасне авто з бригадою з трьох людей: листоноші, водія-супроводжувача та начальника пересувного відділення.

Фото без описуФото без опису

Вони зможуть доставити все необхідне до домівок людей, надати допомогу в оплаті комунальних послуг, поповнити мобільний зв`язок тощо.