Дата: 27.08.2020 08:38

Відповідно до пункту 17 частини першої статті 106 Конституції України, пунктів 1, 4 статті 27 пункту 9 частини 1 статті 39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 4 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу», постанови Кабінету Міністрів України від 21.03.2002 № 352 «Про затвердження положення про підготовку і проведення призову громадян України на строкову військову службу», керуючись пунктом 2, пунктом 3 Указу Президента України від 16.01.2020 року №13/2020 «Про звільнення в запас військовослужбовців строкової служби, строки проведення чергових призовів та чергові призови громадян України на строкову військову службу у 2020 році», розпорядженням районної державної від 12.08.2020 № 112 утворено районну призовну комісію та затверджено її склад. Також утворено медичну комісію, затверджено їх графіки роботи та функціональні обовязки.

Головою комісії доведені до членів комісії їх основні завдання та обовязки. Обговорено шляхи роботи з призовниками та рекомендовано лікарю, який організовує роботу медичного персоналу щодо медичного огляду призовників посилити контроль за ходом проведення медичного обстеження призовників з метою якісної та об’єктивної оцінки стану їх здоровя.