Шановні жителі Чорнобаївщини!

Дата: 21.08.2020 18:17

Костянтинівська сільська рада щиро вітає з Днем Державного Прапора ...

Шановні жителі Чорнобаївщини!

Прийміть найщиріші вітання з Днем Державного Прапора України та Днем незалежності України!

24 серпня 1991 року відбулася подія, що увінчала тривалий шлях українського народу до самостійності. Українці остаточно утвердили свої прагнення жити у власному домі на власний розсуд. Однак нам, як і поколінням наших предків, довелося зіткнутися із зовнішньою агресією, із неготовністю сусідів розуміти та поважати наш вибір. Ця боротьба – не лише за людей і територію, а за право бути собою, вільно вирішувати, як жити, у що вірити, з ким дружити, куди прагнути і яке майбутнє обрати.

Перейшовши позначку «29», ми наближаємося до ювілейної дати – 30-річчя незалежної України. Нехай же цей рік стане знаковим для всієї країни, для громад і окремих людей. Це чудова нагода створювати об’єкти інфраструктури і публічні простори, розпочинати соціальні та мистецькі проєкти, започатковувати різноманітні ініціативи, направлені на суспільне благо.

Творення нової України – нелегкий процес. Але ми гідно долаємо перешкоди, облаштовуємо свій край і торуємо власний шлях.

Майбутнє країни – в руках кожного з нас.

Україна – це ми!

Зі святом!

Голова райдержадміністрації                                       Анатолій Писаренко